Автори Posts by Radovish Radovish

Radovish Radovish

39 POSTS 0 Коментари

Утре во 19 часот отварање на новиот фитнес клуб во Радовиш...

Утре вечер во 19  часот се отвара нов фитнес клуб во Радовиш.Новиот фитнес клуб се наоѓа на радовишкото шеталиште поточно изнад билјард клубот 22.Радовишани...

[ФОТОГАЛЕРИЈА]Дј Иво “масакрираше” изминатата ноќ во GALACTIC CAFEE

Безвременски хитови,жешка журка,раце горе,максимум парти,ова се зборовите со кои може да се опише изминатата ноќ во Галактик.Во продлжение линк од фотографиите на Seal Photography...

Утре(Среда),отварање на продавницата за спортска опрема FREE SPORT

Утре (Среда) се отвара продавницата за брендирана спортска опрема Free Sport.Free Sport ви нуди огромен избор на патики,тренерки и друга спортска опрема  од брендовите...

Се отвара нов дуќан за брендирана спортска опрема…

Веднаш до Вип или попознато спроти Хунап на ул.Св Спасо Радовишки се отвара нов дуќан за брендирана спортска опрема,во сопственост на Чивиев Дооел....

Иван Димов повторно во етерот на диџејската сцена….

Младиот и искусен диџеј кој  зад себе има бројни настапи низ клубовите на Источна Македонија повторно во етерот на диџејската сцена.Имено Димов беше отсутен...

ТОП 20 НАЈБОГАТИ ЛУГЕ ВО МАКЕДОНИЈА

Кои се најбогатите фамилии во Македонија. Официјални информации не можете да добиете. Од оние податоци кои и се достапни на јавноста редакцијата на Македонска...

[ОГЛАС ЗА РАБОТА]Автомат клуб Diwienn Slot Casino Радовиш

Автомат клуб Diwienn Slot Casino Радовиш поради отворање на нов клуб има отворени позиции за касиери, шанкери и слот услуга. Нудиме одлични услови за работа,...

13 ГОДИНИ НЕЖНО СЕ ДРАЗНЕ ВИРУС ВО РАДОВИШ!13 ГОДИНИ ВИРУС КАФЕ!

Во Сабота Вирус кафе го слави својот 13 роденден.13 години граѓаните на Радовиш заразени од овој Вирус,затоа тимот  на Вирус кафе ве очекува во...