Пинк го доби своето второ дете

Пинк го доби своето второ дете

1766
0
Сподели

Пред неколку дена на својот Instagram профил познатат пејачка Пинк објави слика од нејзиното новородено синче.Пред празничното расположение е зголемено со многу љубов,радост и насмевки.Во описот на сликата можеме да видиме дека синчето се вика Џејмисон Мун Харт и е родено пред неколку дена,всушност на 26 декември.Им посакуваме многу среќа во новата 2017 година.